{{ $item.name }}

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

Tencent firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan PUBG Mobile dünya genelinde popülerliğini her an yükseltmekte. Bundan dolayı da birçok güncellemenin ve yeniliklerin oyuna eklenmesi ile oyuncuların beğenisini arttırmak isteniyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de yeni bir harita. Bu harita  Erangel haritası. Erangel’in 2.0 güncellemesi hakkında da bir video sızdırıldı. Bu video ile Erangel 2.0 hakkında bazı bilgiler sızdırıldı. Sızdırılan videoya göre Erangel haritasının yenilenen konumlarının işaretlendiği görülüyor.

Sızdırılan Video:

PUBG Mobile geliştiricileri bu harita güncellemesini çıkarmak için bir hayli uğraşıyor ve piyasaya bir an önce çıkması için geniş bir çaba harcıyor. Bu video ile haritanın geleceği yakın gibi gözüküyor. Video biz Youtube sayfası MR. Ghost Gaming sayfasında paylaşıldı. Harita Çin Beta sürümünde şuanda gösterilmiş vaziyette. Videoda gizli bir odada haritanın yenilenen konumlarının işaretlendiği gözüküyor. Ayrıca video da PUBG’ye gelen Karakin haritasından neye benzediğini gösteren bir ekranda videoda yer alıyor. Buda PUBG mobile oyununa Karakin haritasının geleceğini gösterebilir.

Erangel 2.0 haritasının önceki haritadan farklı olarak arazinin üç adaya bölündüğünü göstermektedir. Yeni detaylarla beraber köprünün değiştiği de gözüküyor. Bunun dışında güncellemelerle birlikte PUBG Mobile oyunu Call of Duty Mobile oyununa oldukça yakınlaşıyor gibi. Güncellemeler ile oyuna farklı sınıflar ve yeteneklerin ekleneceği görülüyor. Bu harita da yeni güncellemelerin bir parçası gibi görünüyor ve bu haritanın bir çok noktasına bayraklar yerleştirilmiş. Bu bayrakları farklı grup ve sınıflar ele geçirmeye çalışıyor. Buda Call of Duty’deki sınıfların ve yeteneklere benzediğini söyleyebiliriz. Ayrıca paylaşılan videoda gösterilen sınıflardan birisi Call of Duty Mobile’deki Ninja sınıfına oldukça benziyor. Ayrıca yeni sınıflardan şifacı, kalkan tutan bir karakter de Call of Duty Mobile’e benzerliğini gösteriyor.

Siz de Hemen Uygun fiyatlara PUBG Mobile Unknown Cash Satın Alabilirsiniz.