{{ $item.name }}

PUBG Mobile, Call of Duty'de Bulunan Özelliği Getiriyor!

PUBG Mobile, Call of Duty'de Bulunan Özelliği Getiriyor!
Pubg Mobile, Call of Duty'de bulunan özelliği getirdi. Detaylar makalemizde.

Pubg Mobile, Fortnite ve Call of Duty gibi oyunlarla rekabet edebilmek için sürekli yeni özellikler ve güncellemeler getiriyor. Bu defa da Call of Duty'den esinlenerek yeni bir özellik getirdi.

Call of Duty'nin mobil oyun sektörüne girmesi ile iyice kızışan rekabet ortamı sayesinde oyun yapımcıları birbirlerinden esinlenerek birçok özelliği oyunlarına entegre etmeye başladı. Pubg Mobile ise Call of Duty Mobile oyununundan Drone özelliğini kendi oyunununa entegre ederek testlere başladı.

Bir Youtuber'ın keşfettiği bu yeni özellik 2020 yılında gelecek gibi. Yeni özellik hakkında henüz kjesin bir bilgi olmasa da 2020 yılında geleceği konusunda tahminler yürütülüyor. Oyunun Çince sürümünde ortaya çıkan bu özelliğin detayları konusunda net bir bilgi yer almıyor. Sızdırılan video üzerinden değerlendirme yapmak gerekirse Pubg Mobile'de bulunan drone özelliği Call of Duty Mobile'den farklı çalıştığı gözküyor.  Call of Duty'de dronelar saldırı yapabiliyorken Pubg Mobile drone özelliği ise diğer oyunculara casusluk yapmak için tasarlanmış. ayrıca oyuncular bu özelliği diğer oyun modları ve aynı zamanda Rage Gear modunda da kullanabilecek. 

PUBG Mobile Yeni Drone Özelliği

Yeni özelliğin önümüzdeki aylarda PUBG oyununu nasıl değiştireceği hakkında daha iyi fikirler elde edilecek. Haritada insanlarla karşılaşmak yerine drone ile haritada gezerek farklı stratejiler geliştirmek eğlenceli gibi gözüküyor. 

PUBG Mobile UC HEMEN SATIN AL.