PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Yayınlandı
PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi yayınlandı. 2.2 güncellemesi ile gelen yenilikler neler? Tüm detaylar makalemizde.

PUBG Mobile, yepyeni bir güncellemeyi yayınladı. 2.2 güncellemesi ile birlikte oyuncular yeni bir Nusa haritasına sahip olacak. Bu harita genel olarak tropik bir temaya sahiptir. Erangel haritasında ise yeni yeni yerler oyunda olacak.

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi ile birlikte yeni oyun modu Ön Cephe oyunda olacak. Ayrıca C3S8 ve Royale Pass M15 oyunculara 20 Eylül 2022 tarihinde oyunda bulunacak.

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Detaylar

1- ) Yeni Harita Nusa

Nusa haritası Battle Royale oyununda hızlı tempolu oyunların amacına uygun 1x1 bir haritadır. Tactical Crossbow ve NS2000 gibi birkaç yeni silah ile birlikte harita oyunculara sunuluyor. Geliştiriciler ayrıca Özel Geri Çağırma, Zipline ve Elevator gibi mekanikler eklediler.

2- ) Erangel Haritası Değişiklikleri

Erangel Haritasında ise birkaç değişiklik oldu. Yeni bir hava durumu yani gökkuşağı eklendi. Hospital ve Mylta Power binaları malzeme aramayı kolaylaştırmak için güncellendi. Erangel haritasına biri çiftlik Bölgesinin güney batısında ve diğeri Askeri Üssü’nün güneyinde olmak üzere 2 liman eklendi. Ayrıca Şipşak Dükkân adında birden ortaya çıkacak dükkân eklendi. Oyuncuların arabalarının yakıtları bitince ikmal yapabilmek için birçok benzin istasyonu eklendi. Ayrıca bisiklet kulübesi ve tıbbi ürünler, jeton, askeri tedarik malzemeleri olmak üzere 3 farklı kasa tipiyle yeni Özel Malzeme Sandıkları Erangel’e geldi.

3- ) Yeni Mod – Gear Front

Yeni Mod sekiz seçilebilir beceriye sahip yeni ve heyecan verici bir moddur. 29 Eylül tarihinde oyunculara tanıtılacak. PUBG Mobile oyuncuları çok yakında orta çağ temalı bir alanda savaşa girmenin keyfini yaşayacak.

4- ) Bazı Önemli Değişiklikler

Erangel’in sıralanmış haritasında Strange Town adlı yeni bir Avrupa tarzı temaya sahip bir alan mevcut olacak. Oyuncular, 29 Eylül ile 14 Kasım arasında harita da oynarken bu alana girebilecek.  Bunun dışında, AUG A3 ve MK14 gibi bazı özel silahların havadan düşürülmesinde önemli şekilde iyileştirmeler yapıldı. Daha iyi bir keskin nişancı deneyimi için SKS ve Mini14 gibi Keskin Nişancı silahlarda değişikliklere gidildi.

Geliştirici ekibi ayrıca Cadılar Bayramına özel temalı bir mod yaptı. İki yıllık bir aradan sonra 13 Ekim 2022 tarihinde oyunda bulunacak.

%20’e yakın PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/pubg-mobile-uc