PUBG Mobile 17. Sezon Çıkış Tarihi ve Gelecek Yenilikler

PUBG Mobile 17. Sezon Çıkış Tarihi ve Gelecek Yenilikler
PUBG Mobile Mobile platformlara yayınlanmasından bu yana 3. Yılına giriyor. Yeni yılın ilk ayında yeni bir Royale Pass Sezon 17 hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı. Detaylar makalemizde.

PUBG Mobile, Tencent Games tarafından geliştirilen ve Mobile platformlar için çıkış yapan ünlü Battle Royale oyunlarının başında gelmektedir. Çıkışından itibaren çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyun büyük güncellemeler ile oyuncu kitlesini her geçen gün yükseltiyor. Bu nedenden dolayı da oyuna sürekli yenilikler geliyor. Bunun dışında oyuna yeni sezon güncellemesi geliyor ve bu sezon güncellemeleri ile oyuncular belirli görevleri yapmak ve birçok ödül kazanmak için büyük bir rekabete giriyor. Bu yeni sezonların gelmesi de PUBG Mobile’i daha güncel bir hale getiriyor.

PUBG Mobile her zaman olduğu gibi 2 ay ara ile yeni sezonu tekrardan çıkarmış olacak. Bir önceki sezon olan Royale Pass 16 yaklaşık 2 ay sürecek ve yavaş yavaş son günlerine geliyor. PUBG Mobile 17. Sezon Royale Pass’ı ile birlikte oyuna birçok yeni eşyalar ve silahlar eklenecek. Sızıntılara göre oyuna Kar98k, Dacia, Kask ve Sırt Çantasına özel yeni görünümler dahil olmak üzere hem kış hem de Uzay temalı yeni ödüller gelecek. Yeni sezon ile birlikte oyuna birçok özellik eklenecek ve oynanış değişiklikleri oyunda yer bulacak. Ayrıca Battle Pass’ın ücretsiz sürümü ile yine oyuncular 2 ay boyunca çeşitli ödüller kazanmak için görevlerini yapabilecek.

PUBG Mobile 17. Sezon Hangi Tarihte Çıkacak ?

PUBG Mobile 16. Sezon 17 Ocak 2021 tarihinde son bulacak. Royale Pass bölümü 24 saat sonra aktif olmayacak ve oyuncular RP bölümündeki ödüllere veya etkinliklere erişim sağlayamayacak.

PUBG Mobile’de her zaman olduğu gibi sezon bittikten sonra yeni sezon bir gün sonra başlayacak. Yani PUBG Mobile Sezon 17, 19 Ocak 2021 tarihinde saat 05.00’da kullanıcılar ile buluşacak. Oyuncular Royale Pass’ı iki şekilde satın alabilecek. Elit Royale Pass 600 UC, Elite Pass Plus ise 1800 UC olarak satın alabilecek.

PUBG mobile 17. Sezon ile oyuna şunlar eklenecek;

  • Galaksi temalı paraşüt ve anahtarlık
  • Kırmızı, mavi ve sarı renklerle kaplanmış silah skinleri
  • Yeni araç (Dacia)
  • Yeni karakter
  • Kardan adam Bombası
  • Yeni sezon için sportif bir kıyafet
  • Turkuaz ve yeşil renklerle kaplanmış yeni silah skinleri
  • Turkuaz renkli tava oyuna eklenecek.

PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın !