{{ $item.name }}

Pubg Mobile 12. Sezon Hakkında Bazı Bilgiler Sızdırıldı

Pubg Mobile 12. Sezon Hakkında Bazı Bilgiler Sızdırıldı

Dünya’da en çok oynana mobil oyunlardan bir tanesi ve en çok hasılat kazanan oyunların olan PUBG MOBİLE Battle Royale modunda en çok oynanan ve en başarılı oyunlarından olma özelliğini göstermektedir. Bundan dolayı da rakipleri arasında büyük bir fark yarattı. Bu farkı daha da büyütmek ve oyuncu kitlesini kaybetmemek için büyük güncellemeler ve yenilikler ile oyunu aktif ve güncel tutmaya çalışıyor.

Ocak ayının ilk haftasında 11. Sezonun gelmesi ile oyuncuların 11.Sezonu büyük bir beğeni ile karşıladığı ve bu sezon ile birçok yenilik oyuna eklendi. Bu yenilikler temalar, yeni silah ve kıyafetler gibi birçok yeniliği içinde kapsadı. Şimdi de 11. Sezona daha yeni girmemize rağmen 12. Sezonun ilk sızıntıları bir Youtuber sayfası tarafından paylaşıldı.

Mr. Ghost Gamer adlı Youtuber sayfasında paylaşılan bu video PUBG Mobile 12. Sezonun görselleri ve Battle Pass ödüllerini içeriyor. Paylaşılan videodaki içerikler şu şekilde:

12 Sezonun PUBG Mobile oyununa gelecek en önemli sezonu olacağı düşünülüyor. Bunun sebebi ise Pubg Mobile oyununun 2. Yılını kutlaması ile beraber geleceği. Bundan dolayı da Pubg Mobile 12.Sezonun birçok yeniliği beraberinde getireceği düşünülüyor. Bakalım PUBG Mobile 12. Sezon ile oyuncuları neler bekliyor sabırsızlıkla bekleyip göreceğiz.

Sizde sitemiz üzerinden 7/24 güvenli ve ucuz fiyat kalitesi ile Pubg Mobile Unknown Cash Satın alabilirisiniz.