{{ $item.name }}

PUBG MOBİLE 11.Sezon İlk Afişi Paylaşıldı!

PUBG MOBİLE 11.Sezon İlk Afişi Paylaşıldı!
Pubg Mobile 11.sezon'un ilk afişi yayınlandı!.

PUBG Mobile'ın 11 Sezonu çıkmasına sayılı günler kaldı. Güncelleme ile ilgili birçok görüntüler önceden ortaya çıkmıştı. Bu görüntülerde birçok yeniliğin ve içeriklerdeki değişikliklere ait fikirler yürütülmeye başladı. Fakay ilk defa resmi olarak afiş paylaşılması bu fikirlere biraz daha ciddiyet kattı. Güncellemenin robot temalı olabileceği fikirleri ortaya çıktı.Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Pubg Mobile 0.16.5 güncellemesini bekleyen oyun severlerin çok yakında çıkacağını düşünüyor. Güncellemesinin çıkmasına dair birçok söylenti var fakat sezon 10 bu haftanın sonuna kadar kapanmış olması bekleniyor. Bundan dolayı da Sezon 11'in haftaya 7 ile 11 Ocak tarihleri arasında yayınlanacağı düşünülüyor. Bu güncelleme ile Menülerde değişikliklere sebep olacak. Özel kış içeriği de oyuna eklenecek ve yepyeni skinler, aksesuarlar oyuna eklenecek.

Pubg Mobile'in Facebook sayfasında "Bir şeyler hazırlanıyor" açıklamasının tanıtım görüntüsünde köprüden geçmek üzere olan bir robot kolu gözüküyor. Afişte Royola Pass Season 11 yazısı daha robotik bir tarzda yazılmış. Bundan dolayı da Sezon 11'in robot temasına sahip olabileceği hakkında bir fikir olduğunu söyleyebiliriz.

Güncelleme'de gelecek yenilikler hakkında da birçok bilgiler mevcut. Yeni bir paraşüt, yeni bir MK-14 baskısı içeren Ace tier Ödülleri ve AKM için Glacier Lab baskısı içeren Gold Tier ödülleri gelecek. Kış temalarının gelmesi ile oyuna kış temalı araba baskıları, kış temalı kostümler de oyuna dahil edilecek. Bunun dışında AWM baskısı ve TDM oyun modunda ekipmanlarda değişiklikler eklenecek. Ekipmanlarınu TDM modunda değiştiren oyuncular ayrıca bu modların dosyalarını da kaydedebilecek.

Sizde bu yeni özelliklere sahip olmak istiyorsanız sitemizden PUBG UC SATIN AL.