{{ $item.name }}

Mobile Legends Bang Bang Yeni Yama Notu ve Sevgililer Günü Etkinlikleri

Mobile Legends Bang Bang Yeni Yama Notu ve Sevgililer Günü Etkinlikleri

Mobile Legends, Shanghai Moonton tarafından geliştiren ve mobilde en çok hasılat yapan oyunlardan biri olma başarısı gösteren bir oyundur. Oyun severler tarafından çok beğenilen bu oyunun geliştirilmesi de bekleniyor. Bunu dikkate alan geliştirici firma ise oyun için birçok etkinlik ve yenilikleri oyuna getiriyor.

Dün oyuna yeni bir yama notu açıklandı. Bu yama notu 1.4.50 yama notu. Yapa notunda yeni gelen hero, ücretsiz içerikler ve hero geliştirmeleri yer alıyor. Bu yeni yama notu ile gelecek olan yeni Hero Cecillion oldu. Ayrıca oyuna heronun gelişi ile birlikte kostümü de satışa sunulacak. Kostümün ismi ise “Wisteria Count” yani Sakım Sayısı adını taşıyacak. 11 Şubat ve Khufra yeni kostümü olan “Gentleman Thief” yani Centilmen Hırsız ise 14 Şubat 2020 tarihinde oyuna eklenmiş olacak.

Oyuna yeni eklenen Gecenin Kucaklaması Cecillion 11 Şubat 2020 tarihinde oyuna eklendi. Ürünün fiyatı ise 599 Elmas olarak belirlendi. 32000 BP ile de alınabilecek. Çıkışı ile birlikte 1 Hafta boyunca %30 elmas indirimi ile alınabilecek. Elmas ile ürün almak 1 hafta boyunca avantajlı bir hale gelecek gibi.

Yama notu ile birlikte birçok sistem geliştirmeleri de yapıldı. MCL yani Cumartesi ligi olarak bilinen oyun modunu oynarken EXP ve BP artık kazanılabilecek. Ayrıca takım üyeleri artık daha fazla Squad ve Active Puanları kazanacak. Oyuna yeni eklenecek Hesap merkezi sayesinde kolayca şifre değişimi yapılabilecek ve başka hesaplara giriş imkânı sağlayacak. Bunun dışında Squad üyeleri Sihirli Kutu modunu oynarken Aktiflik puanını kazanacak.

Oyuna gelen yama notu ile birlikte sevgililer gününe özel etkinlikler yeni gelecek bazı şeyler bulunuyor. Sevgililer gününe özel eklenen etkinlik ise Sevgililer günü Kutu siparişi olacak. 8 ile 14 Kubat arasında giriş yapıp 15 Şubat günü ücretsiz bir şekilde 3 Gül kazanılacak. Girişlerini tam yapıp 4 Gül toplayın ve Alacakaranlık Biletini elde edip Sevgililer günü kutusunu açabilecek. İçerisinden Elite Kostüm garantili ödülleri kazanma şansını böylece elde etmeye çalış.

Sizde sitemiz üzerinden Hemen Ucuz Mobile Legends Elmas Satın Alabilirsiniz.