Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

LoL DRX Worlds 2022 Kostümleri

LoL DRX Worlds 2022 Şampiyon Kostümleri Açıklandı. Çıkış Tarihi ve Oyuncu İmzaları sizlerle.

Haberler

DRX 2022 Dünya şampiyonası, League of Legends rekabet tarihinin en iyi turnuvalarından birisidir. Oyuncular, turnuva başlangıcından beridir DRX Worlds şampiyon kostümlerini oldukça merak etmektedir.

 

DRX Galibiyetlerinden bu yana neredeyse tüm oyuncular DRX’ten ayrılmış olsa da şampiyon kostümleri tarihteki o anı yakalamak, en ikonik seçimlerini ölümsüzleştirmek ve LoL’daki sonsuza dek iz bırakmalarını sağlamak için tasarlandı.

Ayrıca, bu sefer daha önce gelen Dünya Şampiyonası kostüm yarışlarına kıyasla eklenen bazı ekstra şeyler de bulunuyor. Tipik oyuncu imzaları ve takım temalı yetenek efektleri de kostümlere eklendi. Fakat, MVP Kingen, turnuva sırasındaki çıkış performansını kutlamak için bir Prestij kostümü de alıyor.

 

DRX Worlds 2022 Şampiyon kostümleri çıkış tarihi 24 Mayıs 2023’teki yama ile birlikte gelecek.

 

DRX Words 2022 Şampiyon Kostümleri

 

 

DRX 2022 Dünya Şampiyonası şampiyon kostümlerinde altı şampiyon bulunmaktadır.

 

  • Aatrox (Kingen)
  • Kindred (Pyosik)
  • Maokai (Juhan)
  • Akali (Zeka)
  • Caitlyn (Deft)
  • Ashe (BeryL)

 

Destek oyuncularının neden Ashe’i seçtiğini merak ediyorsanız, destek metası (ve bir bütün olarak BeryL’nin oyun tarzı) yarışma sırasında biraz garip olmuştu.

 

Bunlara ek olarak Kingen, MVP unvanını kazandıktan sonra adına Prestij Aatrox görünümü alıyor. Orijinal Aatrox görünümünden biraz farklı görünse de animasyonlar ve efektler, mavi yerine altın rengi şemaya giden Prestij kaplaması dışında çoğunlukla aynı kalmıştır.

 

DRX 2022 Oyuncu imzaları gelenekte olduğu gibi kendi oyuncu imzasına sahiptir. Ne yazık ki bu yılki görünümlerin çoğu çok uzun süre imzayı göstermiyor.

 

LoL RP Satın almak için tıklayın: https://www.joyalisveris.com/league-of-legends

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.