{{ $item.name }}

League of Legends'in Kart Oyunu Runeterra Açık Beta Testine Başlıyor

League of Legends'in Kart Oyunu Runeterra Açık Beta Testine Başlıyor
Runeterra açık beta başlıyor. İlk Sezonun işaretleri de bu betada belli olacak.

Geçtğimiz Ekim ayında Riot Games tarafından tanıtılan Legends of Runeterra'nın 24 Ocak'ta açık beta'nın açılacağı ve herkese sunulacağı söylendi. Birkaç şanslı oyunsever oyunu "önizleme yamaları" olarak deneyeyimleyebildi. 

Açık beta sürümü bir arkadaş listesi işlevselliği, sıralı oyun, yeni kurallar, veliler ve 20'den fazla kart güncellemesi oyuna dahil olucak aynı zamanda yeni özelliklerinde eklenip deneyimlenmesi bekleniyor. Bunun dışında Oyunun tam sürümüne kadar sürece olan "beta sezonu" olarak tanımlanan ilk sezonu başlatacak. Önizleme yamalarını oynayan hesapların hepsi sıfırlanacak, fakat açık beta yayınlandıktan sonra oyunu açık betada oynayanların hesapları sıfırlanmayacağı söylendi.

Açık beta, 24 Ocak'ta veya 20 Ocak'tan önce önizleme yamalarında oynayan veya playuneterra.com'da önceden kayıtlı olanlar için birgün öncesinden oyunu indirip oynayabilecekler. Açık Beta'da muhtemelen Moonstruck Poro Guardian'ı göreceğiz. Açık beta'da gelen tüm değişikliklerin ayrıntıcı bir anlatımı 22 Ocak'ta paylaşılacak. Yama notları sitemiz üzerinden 22 Ocak'ta sizlere sunulacaktır.