• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

Oyun Hakkında

League of Legends

League of Legends Nedir?

League of Legends, Riot Games adlı şirket tarafından geliştirilen video oyunudur. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür ve oyun Warcraft III haritası olan Defens of Ancients’ten örnek alınarak tasarlanmıştır. League of Legends oyununun baş tasarımcısı, DotA haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends, DotA örnek alınarak geliştirilmiştir fakat DotA’ya göre farklı sistemleri bulunmaktadır. Dota içerisinde olmayan Kabiliyetler ve Rünler sistemi, League of Legends’e ayrı bir hava katmaktadır.

League of Legends Amacı ve Oynanışı Nasıl ?

Oyun içerisinde alınan eşyalar karakterlere ayrı güçler katmaktadır. Bu alınan eşyalar çoğu zaman direkt olarak katkı sağlamasa dahi, bazı eşyaların yetenekleri karakterlere doğrudan katkı sağlamaktadır. MOBA türü strateji oyunu olan LoL, takım çalışmasını ön planda tutar. Oyunda üç farklı oyun stili ve 4 adet harita bulunmaktadır. Oyun sürekli gelişme süresinde olduğu için bu sayı her an değişebilir. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakter tipleri bulunmaktadır. Bunlar Yetenek Gücü Karakterleri, Saldırı Gücü Karakterleri ve Tanklardır. Yetenek Gücü Karakterleri, yetenek güçlerine bağlı saldırılar gerçekleştirirler. Bu karakterler genellikle üst ve orta koridorda oynarlar. Yetenek güçleri ne kadar fazlasıyla, o kadar fazla hasar verirler. Saldırı Gücü Karakterleri, saldırı güçlerine bağlı olarak saldırı gerçekleştirirler. Bazı zamanlar orta koridorda oynasalar da daha çok üst ve alt koridorda oynarlar. Saldırı güçleri ne kadar fazlaysa, verdikleri hasarda o kadar fazladır. Ancak canları az olduğundan dolayı çok fazla hasar alabilmektedirler. Bu da oyunun dengelenmesini sağlamaktadır. Tank karakterleri oyun içerisinde ki en çok cana sahip olan karakterlerdir. Yetenek ve Saldırı güçleri tarafından alınan hasarları maximum düzeyde absorbe ederler. Dolayısıyla canları daha yavaş azalır ve daha çok hayatta kalırlar.

League of Legends LoL RP nedir, RP ile Ne Alınır ?

League of Legends oyununda oyun içi market sistemi mevcuttur. Bu market sisteminde LoL RP kullanılmaktadır. LoL RP ile oyun içinde kazançlarınızı arttırabilir ayrıca birçok ek özelleştirme seçeneklerini de açabilirsiniz. Bunun dışında deneyim çeşitliği de yapabilirsiniz.

League of Legends içerisinde her karakterin (şampiyonların) kendine ait farklı kostümü bulunmaktadır. Bu kostümleri alabilmek için belirli miktarda LoL RP’ye ihtiyacınız bulunur. Bazı zamanlar haftalık rotasyonlarda karakter paketleri belirlenir. Bu paketleri de aynı şekilde Riot Points ile alarak şampiyon karakteri sayısını arttırabilirsiniz. League of Legends LoL RP satın almak için en uygun fiyat joyalisveris.com adresidir.

League Of Legends LoL RP Fiyatları ?

League of Legends oyununda 6 farklı LoL RP ürünü bulunmaktadır. Bunlar 400 LoL RP, 805 LoL RP, 1770 LoL RP, 3620 LoL RP, 6450 LoL RP, 9620 LoL RP şeklindedir. Bu LoL RP ürünleri sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Joyalisveris.com, Riot Games ile anlaşmalı yetkili LoL RP satışını en uygun fiyata siz değerli kullanıcılara sunmaktadır.

League of Legends RP Nerede Geçerlidir ?

Joyalisveris.com adresinden alacağınız LoL RP Türkiye ürünleri yalnızca Riot Games Türkiye sunucusunda geçerli olup en uygun fiyata satın alabilirisiniz.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Nasıl Yüklenir?

Türkiye Türkiye