{{ $item.name }}

League of Legends Kostümler Kaç RP

League of Legends Kostümler Kaç RP
League of Legends şapiyon kostümleri kaç rp yani kaç riot points?

League of Legends oyunun en güzel özelliklerinden biride hiç şüphesiz ki kostümler. Oyunda değerli kostümler alarak oyun içinde farklı efektlere sahip yetenekler kullanabilirsiniz ve inanılmaz dönüş efektleri ile oyununuza zevk katabilirsiniz.  

Riot kostümleri alanla almayan arasında fark görmüyor ve herkesi aynı kefeye koyuyor. Bazı MOBA oyunları gibi kostümler size efektten başka bir özellik katmıyor. Yani para yatıranda aynı yatırmayanda aynı kefede, ancak biz oyuncular her zaman Riot Points alarak kostüm alıp hem arkadaşlarımıza bak benim şu kostümüm var hem de oynarken efekt görmekten zevk alıyoruz. 

League of Legends Kostümlerini Nasıl Alırız? 

Kostüm almanın 2 yöntemi var; 

1) Oyun sonunda S üstü not alarak sandık kazanıp onları açarak. Rast gele kostüm kazanırız. 

2) En basit yöntem olan Riot Points satın alarak( RP satın alarak), istediğimiz kostümü RP karşılığında satın alabiliriz. 

League of Legends Kostümler Kaç RP? 

Ebedi Kostümler 3250 Riot Points. (Çelik İntikam Miss FortuneElementalist Lux vs.) 

Efsanevi Kostümler 1820 Riot Points. (Yıldız Muhafızı AhriKapıbekçisi Galio, Gecenin Kılıcı Yosuo, Yüce Yumruk Lee sin vs.) 

Destansı kostümler 1350 Riot Points. (Arcade AhriKOD ADI: YasuoSüper Galaksi Fizz vs.) 

Diğer Kostümler ise 975 ile 520 Riot Points olarak ayrılıyor. 975 Riot Points ile alınan kostümlere örnek (TryndamereKimyasal TehditBeyefendi Gnar vs),

520 Riot Points ile alınan kostümlere örnek (Okullu AhriOyuncaktonMangalcı Leona vs.) gibi kostümler alınabiliyor.

İhtişamlı kostümler ise sadece cevher biriktirilerek alınabiliyor. 

League of Legends Riot Points Kodu Sitemizden Nasıl Satın Alınır ? 

Öncelikle sitemize girip kayıt olarak veya üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde Kredi Kartı, İninal, Havale/Eft, Banka Kartı ve ATM ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu ödeme seçenekleri ile sitemize para yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz para ile satın almak istediğiniz Riot Points miktarını sepetinize ekleyip sepeti onaylayarak hemen teslim alabilirsiniz. Üye olmadan ise “Hemen Al” butonuna tıklayarak sitemizden üyeliksiz Riot Points alabilirsiniz. Bu Riot Points miktarları ile istediğiniz Kostümü alabilirsiniz.  

LoL rp satın al