{{ $item.name }}

Half-Life: Alyx 11 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınladı!

Half-Life: Alyx 11 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınladı!
Half-Life: Alyx yayınlanan oynanış videosu ile oyuncuları heyecanlandırdı!

     Valve, uzun yıllardır beklenen Half-Life 3 oyunu yerine oyuncuları sevindiren bir Half-life oyunu duyurmuştu. Bu oyun Half-Life:Alyx oyunu idi. Oyunla ilgili bir ön gösterim ve trailer gösterildi. Bu oyun sadece VR(Sanal Gerçeklik) teknolojisi ile oynanabiliyordu. Fakat bu oyuncular arasında kafalarında bir soru işaretine sebep oldu.

     Half-Life: Alyx, 12 yıl sonra Half-Life oyun dünyasına tekrar döndü. Yeni oyun hikayesi ile oyuncuları Half-Life 2'nin öncesine yani Half-Life 1 ile 2 arasında bir yerde oyunun hikayesi geçiyor. Fakat oyunun VR teknolojisi ile oynanması oyuncuları biraz şaşırttı. Aynı zamanda oyuncularında bu donanımlara ulaşması gerekecek.

     Half-Life: Alyx'in oyun videosu yayınlandı.

     

     Videonun çözünürlük kalitesi fazla iyi değil o yüzden oyunun videosu fazla iyi değil. Videoda, oyuncuların Alyx Vance karakteriyle oynayacağı bazı kareler görülebiliyor. Videodan anlaşılacağı üzere oyunda birçok headcrab, zombi ve barnacle'larla mücadele edileceği görülüyor. Yeni oyunun tasarımı Half-Life 2 gibi bir ortam sağlayıp, daha modern bir donanımlarla işlenecek. Görüntülerden anlaşılacağı üzere grafikler hayranları etkileyecek gibi. Ayrıca Valve'in Index kontrolcüsüyle oynayan oyuncular, bu kontrolcünün parmak takip özelliği ile çevredeki nesneleri hareket ettirerek manipüle edebilecek.

     Half-Life: Alyx, Mart 2020 yılında piyasa'ya sunulacak. Steam üzerinden yayınlacak olan oyunu Sadece VR teknolojisi olan oyuncular oynayabilecek. Oyun şuanda ön siparişte satın alınabilir.

Sizde oyunu ön siparişteyken almak istiyorsanız sitemizden satın alabilirsiniz.