Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş
{{ $item.name }}

Fortnite 2.Bölüm: 2. Sezon'un Ne zaman Başlayacağı Belli Oldu

Fortnite 2.Bölüm: 2. Sezon'un Ne zaman Başlayacağı Belli Oldu

Son zamanların en önemli Battle Royale oyunlarından olan Fortnite 2. Bölümün 2. Sezon’unun başlangıç tarihi hakkında Fortnite’in resmi Twitter hesabından bir duyuru yayınladı. Epic Games’in yayınladığı Fortnite hakkındaki duyuruda 2. Bölüm: 2. Sezon’un 20 Şubat tarihinde oyuncular ile buluşacağı açıklandı.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Fortnite sayfasından yapılan açıklama da detay fazla verilmedi. 2.Sezonun duyurusu yapıldı fakat yenilikler ve oyuna eklenen detaylar hakkında bir açıklama yapılmadı. 2. Sezon gelmeden  ilk sezonun bitmeden önce oyuncuları meşgul edecek 2 haftalık sürecek olan bir etkinliğinde oyuna ekleneceği duyuruldu. Bu özellik hakkında da bir detay paylaşılmadı. Ancak bu etkinliğinde kısa süre içerisinde Fortnite oyuncularına sunulacağı düşünülmekte.

Ayrıca Epic Games oyuna gelecek güncelleme hakkında da bir bildiri yayımladı. Bu bildiriye göre 1. Sezona eklenecek olan yeni içerikler ile birlikte 11.50 güncellemesinin de şubat ayının başlarında oyunculara sunulacağı eklendi. Bu güncelleme ile Fortnite Unreal Engine’in Chaos fizik motoruna kavuşacak. Epic Games “İlk olarak hedef, Fortnite’in hala Fortnite gibi hissettirmesi. Bu süreçte bazı olumsuzluklar olacak dolayısıyla küçük bir oyuncu grubuyla test aşamalarına başladık. Ayrıca yapılacak geri dönüşler sayesinde geliştirmeler yapacağız” şeklinde bir açıklama yaptı.