Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite

 

Tencent Games tarafından PUBG Mobile’in Lite versiyonu olarak tasarladığı PUBG Mobile Lite Ağustos 2019 tarihinde Mobile kullanıcılara sunuldu. PUBG Mobile’e telefonu yetmeyen kullanıcılar için çok iyi bir seçenek olan PUBG Mobile Lite abisi PUBG Mobile ile aynı özellikleri sunuyor fakat grafik kalitesi biraz daha düşük kalıyor.

 

PUBG Mobile Lite Nasıl Oynanır ? Özellikleri Nelerdir ?

 

PUBG Mobile Lite, Mobile versiyona çıkış yapan Battle Royale tarzında RPG yani Role-Playing Game oyunudur. Aynı zamanda FPS tarzında yani Birinci şahıs nişancı şeklinde de oynanmaktadır. PUBG Mobile Lite’deki amaç bir harita üzerine uçak ile 60’a yakın oyuncunun istedikleri zaman harita üzerindeki alanlara atlayıp atladıkları bölgelerdeki silahları ve orada bulunan çeşitli ekipmanları toplayıp oyun sonuna kadar düşmanları öldürerek ya da saklanarak hayatta kalmak. Ekipmanlar genel olarak kask, zırh, çanta, silah, bomba olarak sıralanabilir. Ayrıca kast, zırh ve çanta’da 1. seviyeden 3. seviyeye kadar sıralama mevcuttur. Silahlar için ise dürbün, susturucu, uzaltılmış şarjör gibi ekipmanlar mevcuttur. Tabi ki oyunda hayatta kalmak için kırmızı bölgede olmayıp mavi güvenli alanda olmanız gerekiyor. Oyunun sonunda hayatta kalan kişi birinci oluyor. PUBG Mobile Lite’de 2 ya da 4 kişilik takımlar dışında tek başına da oyuna girebilirsiniz. Pubg Mobile Lite’de bir oyun ortalama olarak 30 – 45 dakika arasından sürmektedir. Her oyun sonunda oyunda kaldıkları süre, öldürdükleri oyuncu sayısına ve oyunculara verdiği hasara göre para ödülü ile oyuncular ödüllendirilir.

 

PUBG Mobile Lite’de Battle Royale Mod, Arcade modu ve diğer çeşitli modlardan oluşmaktadır. Battle Royale modu herkesin bildiği hayatta kalma modudur. Arcade modunda ise oyuncular dört ila beş mod oynayabilmektedir. Arcade modu, savaş modu, Payload 2.0 modu, Teamdeathmatch modu ve War-RPG modunu oynayabilmektedir. Diğer modlar arasında Enfeksiyon modu bulunmaktadır. Bu modda ise PUBG Mobile Lite’e zombiler gelir.

 

PUBG Mobile Lite’de 2 adet Battle Royale moduna ait harita bulunuyor. Bunlar Varenga(Erangel) ve Golden Woods haritalarıdır. Arcade modundaki harita ise Warehouse, Payload, War-RPG modları için Bodie haritası bulunuyor.

 

PUBG Mobile Lite Oyun İçi Para Birimi nedir ve Ne işe Yarar ?

 

PUBG Mobile Lite’de oyun için para birimi olarak Battle Coins BC geçmektedir. Battle Coins ile Her ay gelen Winner Pass ile sezon güncellemesi yapabilirsiniz. Winner Pass dışında oyunda çok zor bulunan ve yeni çıkan silahları Battle Coins yani BC ile satın alabilir ve PUBG Mobile Lite’de farklı bir görünüm kazanarak farklı bir deneyim kazanabilirsiniz. PUBG Mobile Lite gibi oyunlarda BC ve bu BC miktarı ile alınan Ekipman Skinleri oyuncuları daha özgüvenli hale getirip oyun esnasında düşmanları da tedirgin etmektedir. Ayrıca PUBG Mobile Lite’e yeni gelen ve kasalardan çıkan Silah ve Giysileri BC miktarı ile açıp kasalardan bu giysi ve silahları çıkararak oyun içerisinde özel bir konuma gelebilirsiniz.

 

 

 

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.