{{ $item.name }}

Dying Light 2'de Ertelendi

Dying Light 2'de Ertelendi
Dying Light 2 oyunu da Cyberpunk 2077 gibi ertelenenler listesine eklendi.

Dying Light 2 CyberPunk 2077 gibi ertelenler kervanına katıldı. Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre oyunun daha kusursuz bir şekilde sunulması için geliştiricilerin daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu ve oyunculardan da bu gecikme için üzgün oldukları beyan edildi. Açıklamaya göre oyun ilkbahar ayında çıkmayacağını biliniyor. Ama tam bir çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.

  • Twitter üzerinden yapılan açıklama

Özel Topluluğumuza:

Bizim için yoğun bir yıl oldu, bugüne kadarki en büyük projemiz üzerinde çalışmaya devam ettik. Oyunu hevesle beklediğinizi biliyoruz ve tam olarak söz verdiğimiz oyunu sunmayı istiyoruz.

Başlangıçta Dying Light 2 ile bir Bahar 2020 sürümü için uğraşıyorduk, fakat maalesef vizyonumuzu tamamlamak için daha fazla geliştirme süresine ihtiyacımız var. Önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi ve ayrıntıya sahip olacağımız ve bu bilgileri sizinle paylaşacağız. Bu hoş olmayan haber için sizlerden özür diliyoruz. Önceliğimiz, kendi yüksek standartlarımıza ve sizin, hayranlarımızın beklentilerine uyan bir deneyim sunmaktır.

Lütfen bizi takip etmeye devam edin ve desteğiniz, sabrınız ve anlayışınız için dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza teşekkür ederiz.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Sizde sitemiz üzerinden bu müthiş oyunu ön sipariş olarak Hemen Satın Alabilirsiniz.