{{ $item.name }}

Call of Duty: Modern Warfare İki Yeni Mod

Call of Duty: Modern Warfare İki Yeni Mod
Call of Duty: Modern Warfare güncellemesi ile iki yeni mod geldi.

Dünya’da en çok oynanan birinci şahıs nişancı oyunlarından olan Call of Duty’nin Modern Warfare oyunu yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile iki mod oyuna eklendi. Bu yeni güncellemeler ile birlikte yeni modlar ve silah dengelemeleri oyuna eklendi. Ayrıca bazı hatalarda tekrar gözden geçirildi. Güncellemelerdeki değişiklikler çoğunlukla çok oyunculu modları üzerinden oldu.

Oyuna yeni olarak eklenen ilk mod iki farklı modun birleşimi olan Deatchmatch Domination oldu. Oyunu yayınlayan firma olan Activision, yeni modun bir yandan rakip oyuncuları öldürmek, bir yandan da görevleri gerçekleştirerek çeşitli ödülleri kazanacağımız bir mod olduğunu aktardı.

Oyun modları dışında haritalarda da yeni düzenlemelere gidildi. Kış temalı olan Winter Docks haritası oyundan kaldırıldı ve Capture the Flag modu, Hızlı Oyun filtresi eklendi. Ayrıca Shipment 24/7 modu tekrardan oyuna geri geldi.

Bunların dışında silah dengelemeleri de oyunda düzenlendi. Oyunda çok fazla kullanılan silah olan MP5 ve M4 nerflendi. MP5’in kafadan vurma çarpanı düşürüldü. Bu demek oluyor ki kafadan vuruş artık eskisi kadar ölümcül bir hal almayacak. Ayrıca silah menzilinde de azalma oldu. M4’de de kafadan vuruşta azalma oldu. Bu silahlar dışında M13’ün menzili arttırıldı ve kafadan vuruş hasarında çok az da olsa yükselme oldu.

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 1, önümüzdeki haftalar içinde sona erecek ve oyunun geliştiricisi Infinity Ward Sezon 2 için hazırlık yapmakta. Sezon 2’nin ne zaman başlayacağı belli değil fakat Sezon 1 bitiminden hemen sonra başlayacağı tahmin ediliyor.

Sen de sitemiz üzerinden Ucuz ve Güvenli Şekilde Hemen Call Of Duty: Modern Warfare Satın Alabilirsin.