Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş
{{ $item.name }}

Call of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu Haritası

Call of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu Haritası
Call of Duty Modern Warfare battle royale modu haritası ortaya çıktı. 2. Sezon ile yeniliğe gidilen harita önümüzdeki günlerde sizlere sunulacak gibi gözüküyor.

2019 yılının Ağustos ayında çıkışını gerçekleştiren Call of Duty Modern Warfare, oyun severler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştır. Oyunun hikayesi dışında çevrimiçi oynanış da büyük bir beğeni aldı. Bu çevrimiçi modunun oyun severler tarafından çok fazla beğenilmesi Call of Duty Modern Warfare oyununu geliştiren firma için farklı güncellemeler getirmeye itti. Bu güncellemelerde gelen yeniliklerden birisi de Battle Royale modu gelmişti. İkinci sezon ile oyuna Battle Royale modunun  haritasının da büyük bir değişikliğe uğrayacak.

İkinci sezon ile harita değişikliğine gidilen oyunun kullanıcılar için yeni sürprizler de oyuna eklenmiş. Bu yeni sunulan haritanın ismi Atlas Superstore oldu. Sızdırılan resimlere göre harita da gulag toplama kampları, havalimanı, hidrolik baraj ve spor arenası yer alıyor. Battle Royale için tasarlanan bu harita da 15 farklı bölge ve 6 ana noktaya sahip olacak. Bu yeni harita 2.sezonun gelimi ile oyun severlerle buluşacak.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Oyuna ayrıca 2.sezon ile Call of Duty Modern Warfare 2’de bulunan Kara Harp Modu da eklenmiş. Bu mod dışında birçok mod da oyuna eklenmiş. Rust haritası da Gunfight moduna eklendi ve Gunfight turnuvalarının da önümüzdeki günlerde geri geleceği geliştirici firma tarafından bildirildi.

Trailer:

Bakalım Şuan da Battle Royale modunun Pazar payında PUBG’nin sözünü Call of Duty nasıl bir cevap verecek ve başarılı olacak mı. Şuan da Battle Royale modu Mobil platformlarda da birçok kitleye sahip. Şuan da revaçta olan bu modun lideri PUBG gibi gözüküyor. İlerleyen günler neler gösterecek göreceğiz.

Siz de Sitemiz Üzerinden Call of Duty Modern Warfare Satın Alabilirsiniz.