Call of Duty Mobile Crown of Kings Etkinliği

Call of Duty Mobile Crown of Kings Etkinliği
Call of Duty Mobile 2022 4. Sezon Kum Fırtınası sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Yeni Etkinliklerin tüm detayları makalemizde.

Call of Duty Mobile birçoğunun oyun içi en iyisi olarak görebileceği yeni bir Efsanevi karakterle kozmetik cephesinde büyük bir adım attı. Phantom operatörünün artık bir efsanevi karakteri oyuna eklendi ve oyuncular bu efsanevi Osiris Phantom karakterini çekilişler ile elde edebilecek. Bununla alakalı Call of Duty Mobile resmi Twitter sayfası bir paylaşım yaptı.

Call of Duty Mobile oyuncuları yeni Efsanevi Osiris Phantom karakterini görünümü ile birliklte en son yakın dövüş silahı olan Kali Sopaları veya Kum Asaları sürümünü de çekilişler ile elde edebilecek. Bu silah Modern Warfare sersisinden geldi.

Oyuna ayrıca yeni bir karakter eklendi. TFT141 üyesi ROACH yeni sezon Haydut Çetelerine eklendiğini ve 4. Sezon Savaş Bileti ile elde edilebileceğini resmi Twitter adresinden paylaşmış oldu.

Oyuncular bu ürünleri almak isterse çekişile belirli bir Call of Duty Mobile CP Cod Points ile katılabilmektedir. Bu CoD Points ise gerçek para ile alınabilmektedir. Sizde bu ürünleri elde etmek istiyorsanız belirli bir miktar Cod Points satın alabilirsiniz.

Call of Duty Mobile 4. Sezon Crown of Kings Etkinliği Diğer Ödüller

Call of Duty Mobile, 2022 yılında çıkan 4. Sezon Kum Fırtınaları çöl temasına uygun olarak Crown of Kings etkinliğini piyasaya çıkardı. Bu etkinlikte özellikle Osiris Phantom firavun teması çok önemlidir. Ayrıca Crown of Kings etkinliğinde verilecek diğer ödüller Osiris Phantomun görünümüne oldukça uygun öğeler olup onun bir parçasıdır.

Bu çekilişte iki adet Epic silah planı da mevcuttur. Çekilişin tamamını satın alan oyuncular onlar için benzersiz planlar yapabilir. Ayrıca Efsanevi karakterlerin diğer dış görünümlerden daha büyük gibi görünebileceğini, ancak diğer dış görünümlerle aynı isabet kutularına sahip olduklarını da unutmamalıdır. Bundan dolayı da bu kozmetik ürünlerin bir dezavantajı yoktur. Fakat oyuncular bu görünümün çok renkli ve parlak olduğunu düşündüğü için kolay gözükeceğini düşünüyorlar.

İşte Crown of Kings çekilişinde verilecek Tüm Öğelerin Listesi:

- Atlayış Tulumu – Mavi Kanat

- Savaş Baltası – Mavi Kanat

- İfade – Kum Fırtınasına Dönüş

- Hayali Hükümdar

- Teftiş

- AK117 – Mavi Kanat

- Tank – Mavi Kanat

- Gürültücü – Mavi Kanat

- Kali Sopaları – Kum Asaları

- Phantom - Osiris

Bu ürünleri oyuncular çekiliş sonuna kadar Cod Points ile istediği zaman alabilirler. Kali Sopaları ve Phantom Osiris görünümleri için çıkma oranlar en düşük seviyede kalıyor fakat diğer ürünler için her çekilişte oranlar yükselmektedir.

Call of Duty Mobile CP ihtiyaçlarınızı karşılamak ve Call of Duty Mobile CP indirimlerinden yararlanmak için Call of Duty Mobile CP Satın AL tıklayınız!