{{ $item.name }}

Call of Duty Mobile 3.Sezon İle Yeni Modlar ve Haritalar Geliyor

Call of Duty Mobile 3.Sezon İle Yeni Modlar ve Haritalar Geliyor
Call of Duty Mobile 3.sezon ile Black Ops 2'de bulunan MQ-27 Dragonfire savaş uçağı gibi birçok yenilik getiriyor.

Call of Duty'nin Battle Royale modu olarak çıkardığı oyunun 3.Sezonun Ocak Ayının 17'si veya 20'sinde çıkacağı söyleniyor. Yeni sezon, birkaç mod, harita, Battle Royale ve Çok oyunculu modları için yeni rütbeler, yeni Scorestreak ve birçok yeni özelliği sunacak. 

Oyunun geliştiricisi, Battle Royale ve Multiplayer modlarında 15 Ocak'a kadar devecek birçok özellik sunduydu. Bo zorluklardan bazıları pervane avı, sopa ve taşlar, Nişancı meydan okuması ve yeni Scorestreak gibi. Yenilik olarak güncelleme de Black Ops 2 evreninde gördüğümüz MQ-27 Dragonfire savaş uçağı eklenecek. Oyuncular ayrıca insansız hava aracını kullanabilir ve bu hava aracı ile düşmanların saklandığı noktalara uçabilir.

Yeni gelecek olan güncelleme de çok oyunculu moda yeni bir Scrapyard haritası eklenecek. bu harita klasik üç şeritli Modern Warfare 2 haritasına dayanmaktadır. Bu harita da bol bir şekilde yakın dövüş saldırıları olacak gibi.

Yine oyuna Rapid Fire gibi sınırlı süreli bir mod geliyor. Oyuncular bu mod ile sonsuz bir cephane ile burada denemeler yapabilecek. Herşeyi kullanabilecek. Tabi bunun dışında yeni sızıntılara göre de Sezon 3 ile iki yeni silah gelecek. Bu silahlar G36C saldırı tüfeği ve Barrett 50 Keskin Nişancı tüfeğidir. G36C saldırıcı tüfeği Pubg Mobile'e 2019 yılında gelmişti. O yüzden Pubg Mobile oynayanlar bu silahı tanıyacaktır. Bunun dışında oyuna birçok kostüm, öğe ve ödüller de verilecek.