• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar

  Oyun Hakkında

  Brawl Star Oyunu Nedir?

  Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan, farklı oyun modlarında üçer kişilik takımlar halinde savaşan oyuncuların yer aldığı bir mobil oyunudur. Oyun, 2017 yılında beta sürümüyle piyasaya çıktı ve 2018 yılında küresel olarak yayınlandı. Oyunda, çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar arasından seçim yapabilir, onları güçlendirebilir ve kostüm giydirebilirsiniz.Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan, farklı oyun modlarında üçer kişilik takımlar halinde savaşan oyuncuların yer aldığı bir mobil oyunudur. Oyun, 2017 yılında beta sürümüyle piyasaya çıktı ve 2018 yılında küresel olarak yayınlandı. Oyunda, çeşitli yeteneklere sahip savaşçılar arasından seçim yapabilir, onları güçlendirebilir ve kostüm giydirebilirsiniz.

  Brawl Star Elmas Nedir?

  Brawl Star Elmas, Brawl Stars oyununda kullanılan sanal bir para birimidir. Elmaslar ile oyun içi mağazadan çeşitli öğeler satın alabilir, savaşçılarınızı güçlendirebilir ve kostümlerini değiştirebilirsiniz. Elmaslar, gerçek para ile satın alınabileceği gibi, bazı kodlar, videolar, çekilişler ve etkinlikler ile de ücretsiz olarak kazanılabilir .Brawl Star Elmas, Brawl Stars oyununda kullanılan sanal bir para birimidir. Elmaslar ile oyun içi mağazadan çeşitli öğeler satın alabilir, savaşçılarınızı güçlendirebilir ve kostümlerini değiştirebilirsiniz. Elmaslar, gerçek para ile satın alınabileceği gibi, bazı kodlar, videolar, çekilişler ve etkinlikler ile de ücretsiz olarak kazanılabilir.

  Brawl Star Elmas ürünlerini ayrıca sitemiz üzerinden de yetkili satıcı avantajı ile en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Brawl Star Elmas ürünlerini en uygun ve ucuz fiyatlara sizlere sunuyoruz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}