{{ $item.name }}

Apex Legends Yeni Sezona Yeni Şampiyon İle Başlıyor

Apex Legends Yeni Sezona Yeni Şampiyon İle Başlıyor
Apex Legends 4.sezon ile yeni bir karaktere daha kavuşuyor

Geçtiğimiz şubat ayında oyuna çıkan ve oyunseverler tarafından çok fazla beğenilen ve hergün kitlesini büyüten bir oyun olan Apex Legends yeni içerikler üreterek bu kitlesini hem büyükmeye hem de kitlesini memnun etmeye devam ediyor. 

Apex Legends 4.Sezon ile birçok yeni  özellik oyuna ekleyecek gibi. Bunlardan en önemliside oyuna yeni bir şampiyon eklenmesi olacak gibi. Bu Şampiyon Forge adını taşıyor. Oyuna yeni karakter dışında birçok içerikte ekleniyor. 4-11 Şubat arası oyunculara her gün ilk maç ardından fazladan deneyim puanları verilecek.

Gelelim Forge Karakterine, Forge karakteri yakın dövüş özellikleri ile oyuncuları mest edecek gibi görünüyor.  "Shatter Gauntlets" (Parçalayan Eldiven) isimli hareketi ile rakiplerini yok edebilecek olan Forge karakteri aslında Beş kez "hiperdövüş federasyonu şampiyonu" olarak tanımlanıyor ve oyuna kurumsal sponsor desteği olarak katılıyor.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Forge karakteri dışında oyunda bulunan harita da değişmeye devam edecek. Ayrıca Assimilation adını taşıyan bir sıralamalı oyun deneyimi 4. sezon ile birlikte oyuna ekleniyor. Bu format ile birlikte oyuncular sezon olarak 2'ye ayrılacak ve ikinci yarıda oyun Kings Canyon'da devam edecek. Bunun dışında oyunculara yeni sezon ile birlikte yeni silahlar çıkıyor. Bunlar arasında Sentinel adını taşıyan silah ön plana çıkıyor. Bu silah şarj ediliyor ve hedefin zırhını delip geçebiliyor. 

Sizde oyun zevkinizi arttırmak isyorsanız Sitemiz Üzerinden Apex Legends Coins Satın Alabilirsiniz.