Valorant Spectrum Paketi

Valorant Spectrum Paketi
Valorant’ın yeni Güncellemesi olan 3. Bölüm 2. Kısım ile yeni silah görünümleri ve harita oyuna dahil edildi. Yeni silah hakkında bilgiler makalemizde.

Zedd ile birlikte tasarlanmış olan ve oluşturulan ilk ses odaklı Silah görünüm serisi Spectrum paketi Valorant için yayınlandı.

Valorant geliştirici ekibi ilk olarak sese, sonra ise modellere odaklandığından, yeni dış görünüm serisi türünün ilk örneği olarak karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü olan DJ Zedd, sadece hayranlarına değil tüm oyunculara hitap eden benzersiz ve oldukça heyecan verici bir silah görünüm paketi oluşturmak için çalıştı.

Spectrum paketi, Phamtom, Bulldog, Classic, Guardian ve yeni Waveform Melee’nin bulunduğu bir pakettir. Pakette ayrıca Spectrum silah arkadaşı, Zedd silah arkadaşı, Spectrum oyuncu kartı ve Spectrum spreyi de bulunmaktadır. Silahlar ve yakın dövüş görünümlerinin üç farklı çeşidi bulunuyor. Bunlar siyah, kırmızı ve mor/pembe renklerindedir. Ayrıca pakette Waveform Melee denilen özel bir sese sahiptir.

Hep kaplamanın standart versiyonu, siz hareket ettikçe renkleri değiştiren ADS retikülünü değiştirmektedir. İkinci seviye, oyuncu haritada hareket ettikçe değişen özel bir namlu ağzı flaşı ve yeni özel ateşleme sesi de sunmaktadır. Üçüncü seviye ise yeni yeniden yükleme ve donatma sesinin yanı sıra görsel efektler ve oyuncu hareket ettikçe değişen yeni vurgu renkleri ekliyor. Bu seviye ayrıca her silah için benzersiz bir ses ve diğer oyun içi seslerin ritmine göre animasyon darbeleri ekliyor. Dördüncü seviyede ise son işlemcinin ortaya çıktığı yere göre renk değiştirip yeni bir ses ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda DJ Zedd/Valorant logosu ortaya çıkıyor.

Spectrum paketi 10700 VP’ye alınabiliyor. Sizde bu tip silah görünüm paketlerini seviyorsanız sitemiz üzerinden %18 indirimli Valorant VP satın alarak bu deneyimi oyun içerisinde yaşayabilirsiniz.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!