Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

IPTAL&İADE POLTİLKASI

IPTAL&İADE POLTİLKASI


CAYMA HAKKI ve İADE


JOYALIŞVERİŞ içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde de belirtildiği üzere; “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmadığını belirtmek isteriz. Ürün alımını yapmadan önce başlattığınız video kaydını, sipariş esnası ve sipariş sona erene kadar devam ettirmeniz gerekir.

 
BAKİYE İŞLEMLERİ


Siteden satın alacağınız üründe stok olmaması halinde iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu iadelerin gerçekleşebilmesi için yüklediğiniz bakiyeden hiç harcama yapmamış olmanız gerekiyor. Kredi kartından yaptığınız bir ödeme direkt olarak o karta 7-14 iş günü içerisinde iade edilir, bu süre bankanızın hızına bağlı olarak değişebilmektedir. Havale ve EFT durumlarında da aynı koşul geçerlidir, fakat mobil ödemelerde iade kesinlikle olmamaktadır!

Papara ödemelerinde ise yalnızca ödeme yaptığınız tutar iade edilebilir, yükleme kesintisinin iadesi mümkün değildir. Papara yüklemelerinin iade süresi 3-7 iş günü arasındadır, yalnızca Papara'nın sistemlerinde arıza olması durumunda bu süre uzayabilir, aksi taktirde asla bu sürenin dışına çıkılmaz.

 

İLAN ÖNE ÇIKARMA HİZMETLERİ


Ana sayfa vitrin ilanı, öne çıkarılan ilan, pazar vitrini ve chat & bildirim vitrini gibi satın alınan ilan dopingleri, elektronik ortamda ilanınıza anlık olarak uygulandığı için iadesi mümkün değildir.

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.