{{ $item.name }}

İddia, Mass Effect Yeni Oyunu Geliyor

İddia, Mass Effect Yeni Oyunu Geliyor
Ortaya atılan bir iddiaya göre Mass Effect yeni oyun çıkaracak.

Her oyuncunun, aklında bulunan ve en çok sevilen olan oyun serilerinden olan Mass Effect iddiaya göre BioWare, yeni bir Mass Effect oyunu geliştirmek üzere çalışmalara başladı.

     Orijinal olarak üçleme şeklinde çıkan seri, sonradan EA’nin Mass Effect:Andromeda’yı yayınlamasıyla sona erdi. Fakat EA’nın Andromeda’sı oyuncular arasında çokta beğenilmeyip ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Andromeda oyununun en çok tepki çeken bölümü animasyonlar olmuştu.

     Kotaku’nın paylaştığı habere göre BioWare, Mass Effect serisine katılacak yeni bir oyun geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Fakat iddialar, geliştirme aşamasının henüz en başında olduğunu gösteriyor.  Kotaku’nun iddialarına göre projeyi yöneten isim belli: Mike Gamble. Yeni çıkacak olan Mass Effect oyunu ne kadar süre içerisinde çıkacak ve oyuncuların ne zaman buluşacağı hakkında kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır. yine bu habere göre BioWare, Anthem ve Dragon Age 4 üzerinde de çalışıldığı için Mass Effect hakkında yayınlayıcı firma tarafından tam bir haber duymamız yılları alabilir.