{{ $item.name }}

Far Cry 6 Önümüzdeki Sene Geliyor

Far Cry 6 Önümüzdeki Sene Geliyor

Ubisoft firmasının en güçlü oyun serilerinden birisi olan Far Cry serisi yeni oyunu ile çıkış yapması bekleniyor. Ubisoft’un Nisan 2020 ve Mart 2021 yılları arasından 5 tane AAA oyun çıkaracağı duyurulmuştu. Bu oyunların 3 tanesini de Ubisoft firması yayınlanmıştı. Bu oyunlar Wath Dogs Legion, Gods and Monsters ve Rainbow Six Quarantine oyunları idi. Bu oyunları doğrulayan Ubisoft firması bu oyunlar dışında Assassin’s Creed oyunu ve Far Cry 6 oyununu çıkarması bekleniyor.

Oyun sektöründe güvenilir kaynaklardan birisi olan Kotaku’dan Jason Schreier’in yayınladığı rapora göre Ubisoft Far Cry’in yeni oyununun Mart 2021 yılında piyasaya çıkacağını belirtti. 2020 ve 2021 yılları arasında çıkacak olan 5 AAA kalitesindeki oyunların sonuncusu Far Cry 6 olacak gibi gözüküyor. Ayrıca raporu yayınlayan Schreier, Ubisoft’un E3 2020 fuarında Far Cry’ın tanıtılacağını düşünüyor. Yeni çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu hakkında bir rapor yayınlamasa da o oyununda fuarda tanıtılacağı yönünde görüşler mevcut.

Rapo doğru ise Far Cry’ı beleyen oldukça fazla bir hayran kitlesi E3 2020’de Far Cry 6’nın tanıtım videosunu görecek gibi. Ubisoft’un en önemli, baş yapıtlarından birisi olan Far Cry serisinin yenisi oldukça merak ediliyor. Şuanlık oyunun içeriği hakkında fazla bir detay yok. Ancak önümüzdeki günlerde oyun hakkında detaylar gelecek gibi gözüküyor.

Bakalım yeni çıkacak olan oyuncular tarafından beğenilecek mi ?