{{ $item.name }}

Call of Duty: Modern Warfare’e 2 Oyun Modu Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare’e 2 Oyun Modu Geliyor
Cyber Attack (Siber Saldırı) ve Gunfight (Çatışma) modu geliyor!

       Oyunun çıkışından itibaren büyük bir beğeni ile oynanan Call of Duty: Modern Warfare oyununa 2 yeni mod geleceği söyleniyor. Oyunun verilerine göre yapılan incelemelerde 2 yeni modun çıkış tarihine dair bir iz rastlanılamadı.

       Call of Duty serisinin fazlasıyla beğenildiği bu oyun 10 farklı mod sunuyor. Fakat bu oyun modları yetmeyince yeni modların gelmesi içten bile değildi. Önceki günlerde 2 yeni mod gelmişti. Bu modlar Cyber Attack (Siber Saldırı) ve Gunfight (Çatışma) modu. Fakat bu modların da yeterli olmadığı varsayıldı ki yeni 2 mod daha geleceği söyleniyor. Yapılan araştırmalarda bu 2 oyun modunun isimleri Gun Course ve Marksman Range şeklinde olacak.

Gun Course Modu: 

      Bu mod daha önceki Call of Duty serilerine gördüğümüz tanıdık bir temaya sahiptir. Bu oyun modunda ki genel amaç önümüze çıkan düşmanları temizlemek. Tabi bu okadar kolay olmayacak, önümüze çıkan düşmanları belirli bir süre içerisinde bitirmemiz bekleniyor. Buda modu zevkli bir hale getirecek. Tabi düşmanların dışında sivilleri de vurmamak gerekiyor.

Marksman Range Modu:

      Marksman Range moduna dair maalesef bir bilgi bulunmuyor. Ancak oyunun adından yola çıkarsak bir tahmin öne sürebiliriz. Modun muhtemelen amacı belirli bir süre içinde vurabildiğiniz kadar hedefi vurabilmek.

      Yeni oyun modlarının ne zaman Modern Warfare’e ekleneceği bilinmiyor. Hatta gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi de İnfinity Ward tarafından sunulmadı. Fakat bu modların bazı haberlere göre DLC ile birlikte yakın zamanda geleceği yönünde.

Call of Duty: Modern Warfare oyununu sitemizden alabilirsiniz.