{{ $item.name }}

Apex Legends Üçüncü Şahıs Modu Kısa Süreliğine Geliyor

Apex Legends Üçüncü Şahıs Modu Kısa Süreliğine Geliyor
Apex Legends Twitter üzerinden yaptığı duyuru da kısa süreliğine Üçüncü şahıs modu getiriyor.

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends oyunu son zamanların en başarılı çıkış yapan oyunlarından bitanesiydi. Fakat bu başarısını devam ettiremeyip düşüşler yaşadı. Oyunu oynayan oyuncular ise bu düşüşün geliştiricilerin sorumsuzluğundan oyunla fazla ilgilenmediğinden kaynaklandığını düşünüyordu.

Geliştiriciler oyunun çıktığındaki geniş kitleleri azda olsa elinde tutmak için yeni özellikleri oyuna getirmeye çalışıyor. Bu özellik Üçüncü şahıs modu oldu. Bu özellik aslında rakiplerinde bulunan bir özellikti. Bu da oyunu rakiplerinden geride bırakıyordu. Şuanda kullanıma açık olan Üçüncü Şahıs modu 20 Ocak tarihine kadar kullanılabilecek. Buda bu modun deneme amacıyla çıkarıldığını gösteriyor. Üçüncü Şahıs modunu sevmeyen kullanıcılar da bulunmaktadır. Sebebi ise Üçüncü Şahıs modunda gözükmeyen bazı yerlerin bu mod ile görülmesinden kaynaklı. Bundan dolayı da geliştirici ekip bu modun kısa süreliğine gelmesini kararlaştırdı. 

Şuan da oyunu anlık olarak 1 Milyondan fazla kişi oynamaktadır. Giderek büyüyen kitlesini rakip oyun firmalarına kaptırmamak için yeni özellikleri Apex Legends'e çeşitli etklinliklerle oyunu yeni tutmaya çalışıyor. Bakalım bu yenilikler oyuncuların dikkatini çekebilecek mi ?

Siz de oyunu daha zevkli bir hale getirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Apex Legends Coins Satın Alabilirsiniz.