{{ $item.name }}

Apex Legends 4. Sezonun Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends 4. Sezonun Fragmanı Yayınlandı
Apex Legends'in 4. Sezon fragmanı Resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Apex Legends, Battle Royale türünün en popüler oyunlarından biri olması bakımından oyun severler tarafından birçok yeniliğin gelmesi bekleniyor. Geliştirici firmada bu kitleyi daha da büyütmek için çok fazla bir mesai harcıyor. Mobil platformunun da çıkacağı oyunun 4. Sezonun fragmanı yayınlandı.

Geliştirici firma Respawn Entertainment Apex Legends’in 4. Sezon fragmanını Twitter hesabından yayınladı. 4 Şubat tarihinde çıkacak olan 4. Sezonun yeni karakteri de oyuncularla buluşacak. Karakterin ismi Revenant olup Sentinel adında yeni bir silahta oyuna eklenecek. Aslında oyuna yeni karakter olarak tanıtılan Forge adında ki karakterin, bir hikâye fragmanında öldürüldüğü gösterildi. Daha sonra detaylandırılan bilgilerde yeni eklenecek olan karakterin aslında Revenant adında olduğu detaylandırıldı.

4.Sezonun gelmesi ile oyunda bir çok etkinliğin ve içeriklerin olacağı ve birçok özel hediyelerin dağıtılacağı söz konusu. Sen de sitemiz üzerinden en ucuz şekilde Apex Legends Coins Satın Alabilirsiniz.