KUMPARA

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
3 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL3 Kumpara2 2,91 TL Satın Al
5 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL5 Kumpara4 4,85 TL Satın Al
10 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL10 Kumpara9 9,70 TL Satın Al
25 TL Steam Cüzdan Kodu - Kumpara23 24,24 TL Satın Al
50 TL Steam Cüzdan Kodu - Kumpara47 49,02 TL Satın Al
100 TL Steam Cüzdan Kodu - Kumpara95 96,99 TL Satın Al
200 TL Steam Cüzdan Kodu - Kumpara190 196,10 TL Satın Al
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Playerunknown's Battlegrounds Tamgame CD Key - Kumpara- 63,44 TL Satın Al
Playerunknowns Battlegrounds PUBG Steam CD Key - Kumpara- 56,24 TL Satın Al
Kore odaklı deneyimli oyun yapımcısı Bluehole doğrulusunda Unreal 4 oyun motoru tasarlanan Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), Türkiye ve Azerbaycan’ın yanı sıra MENA bölgesinde Nfinity Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Yenilikçi oyun kurgusuyla ilgi çeken oyunun en mühim özelliklerinden biri de Türkçe dil desteği yardımıyla yayımlanması.

Açlık oyunlarında bulunduğu gibi hayatta kalma mücadelesi ortamında bulunduğunuz Playerunknown’s Battlegrounds‘da bir hangarın ortamında gözlerinizi açıyor ve aniden kendinizi sizi amaca ulaştıracak olan uçağın ortamında buluyorsunuz. Haritada yer alan stratejik noktalardan birini seçtikten sonra uçaktan atlıyor ve paraşüt ile seçtiğiniz noktaya iniş yapıyorsunuz. Toprağa ayak bastığınız andan sonra ise hayatta kalma mücadeleniz başlıyor!

Her oyuncunun eşit şartlarda başladığı PUGB‘da haritada geliştikçe “loot” adı verdiği teknik yardımıyla vasıta anahtarlarından ekipmanlara, silahlardan yardımcı ürünlere kadar bir çok eşyayı bulup kullanabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Etraftaki terk edilmiş binalardan zırh, bomba, kask, tabanca ve tüfek gibi hayatta kalmanızı sağlayacak eşyalar toplayabilir ve binaları çatışmalarda siper olarak kullanabilirsiniz.

Oyun motorundan anlaşılacağı üzere gerektiğince kaliteli grafiklere ve çarpıcı bir atmosfere sahip olan PUBG, sahip bulunduğu detaylara karşın orta seviye sistem gereksinimleriyle her oyuncunun bilgisayarında yer edinmeyi hedefliyor.

Sizde Playerunknown’s Battlegrounds'a sahio olmak istiyorsanız sitemizden Playerunknown’s Battlegrounds CD Key satın alabilirsiniz.