• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Galeri
  • Sistem Gereksinimleri

  Oyun Hakkında

  ZULA

  Zula Nedir ?

  Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan ilk Türk MMOFPS türünde video oyunudur. Oyun Türkiye’de yayınlanmasının ardından birçok bölgede yayınlanmıştır. Zula, MMOFPS türünde olup zulaoyun.com adresinden ücretsiz bir şekilde indirilerek oynanabilmektedir. Oyunda iki düşman grup bulunmaktadır. Bu gruplar asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo grubudur. Oyundaki karakterler 20 adet olup hepsinin kendine özgü hikayeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda oyunda 12 adet mod bulunuyor ve 23 adet harita ile oyun farklılık sunuyor.

  Zula Altın ZA Nedir ?

  Zula oyununda kullanılan para birimi Zula Altın olarak geçmektedir. Oyun içindeki tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Zula Altınlar ile cephanelikler, ekipmanlar, silahlar gibi pek çok eşyayı envanterinize ekleyebilirsiniz. Zula Altın oyun içinden kazanılabiliyorsunuz. Fakat bu oldukça zor olmaktadır. Zaman kaybetmeden Zula Altın edinmek istiyorsanız Zula Altın satın almanız gerekmektedir.

  Zula Altın ZA Fiyatları ?

  Zula altın ürünleri toplamda 6 adettir. Ürünlerin fiyatları ise şu şekildedir:

  3.000 ZA Zula Altını - 26 TL

  5.850 ZA Zula Altını - 49 TL

  16.250 ZA Zula Altını - 130 TL

  34.000 ZA Zula Altını - 260 TL

  70.000 ZA Zula Altını - 520 TL

  150.000 ZA Zula Altını - 1040 TL

  Zula Altın ürünlerini joyalisveris.com adresi üzerinden güvenli bir şekilde en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Zula Altın satın alarak yeni teçhizatlar ve göze hoş gelen görünüm paketlerini satın alabilir oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.

  Zula Pass Nedir ? Nasıl Satın Alınır ?

  Zula oyunu oynayıp görevleri tamamladıkça derece atlanılan, her yeni derece de ödüller kazanılan bir Pass sistemidir. Her sezonda Zula Pass ödül havuzunda üretilmiş eşyalara Zula Pass sayesinde sahip olabilirsiniz.

  Zula oyununda bulunan Pass paketi 2 adettir. Bunlar, Zula Pass ve Zula Pass Plus paketleridir. Zula Pass ve Zula Plus Pass paketleri Zula Altını ZA ile satın alınmaktadır. Zula Pass paketi 9.900 Zula Altını ZA karşılığında alınabilirken Zula Pass Plus paketi ise 29.900 Zula Altındır. Zula Pass paketlerini sitemiz üzerinden Zula Altın ZA satın alarak oyun içerisinde Zula altın ile aktif edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
  • Bellek: 2024 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan